Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Platforma CloudBees CI – tworzenie pipeline, kompilacja kodu ♾️ narzędzia DevOps (odcinek 6)

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689♾️ Czym jest CloudBees? CloudBees dostarcza nowoczesne rozwiązania Devops dla dużych i stawiających na zgodność organizacji. Jest to jedna z najlepszych platform dostarczania oprogramowania dostępna w chwili obecnej na rynku. Łączy narzędzia i procesy cyklu życia oprogramowania we wszystkich zespołach aby umożliwić automatyzację z pełną widocznością, dzięki czemu możemy wyeliminować duplikację, nieciągłość i nadmiarowość.
Więcej dowiesz się oglądając serię filmów poświęconych platformie CloudBess oraz narzędziom DevOps.
Nasi Architekci wyjaśnią jak działa platforma CloudBees, zapoznają Was z głównymi komponentami tego rozwiązania oraz omówią przypadki użycia biznesowego. To wszystko zobaczysz na rzeczywistych przykładach na platformie CloudBees.
Naszym celem jest promowanie nowoczesnych światowych narzędzi i rozwiązań oraz wdrażanie ich do firm w metodyce DevOps.
W odcinku 6 Paweł pokaże jak budować pipeline w skład którego wchodzą takie czynności jak: kompilacja kodu, budowa obrazów dockerowych oraz wysłanie tych obrazów do docker registry znajdującego się w Nexus.

▬▬▬▬▬▬ Spis treści 🕒 ▬▬▬▬▬▬

▶ 0:01 – Wprowadzenie
▶ 0:42 – Tworzenie graficznego interfejsu użytkownika
▶ 3:33 – Tworzenie katalogu roboczego
▶ 4:05 – Klonowanie repozytorium git
▶ 4:42 – Budowa projektu
▶ 11:34 – Podsumowanie

▬▬▬▬▬▬ Dlaczego Klienci mówią o nas „Ekipa do zadań specjalnych”?💪 ▬▬▬▬▬▬

OFERUJEMY niestandardowe i przełomowe rozwiązania automatyzujące i usprawniające procesy IT. WSPIERAMY naszych Klientów w szybszym i bezpiecznym rozwoju. DOSTARCZAMY rzeczywistą wartość dla Klienta, działając niekonwencjonalnie, zwinnie i skutecznie. Gdy u Klienta pojawia się problem, nawet ten pozornie nierozwiązywalny, działamy niestandardowo – na trudne problemy znajdujemy niekonwencjonalne, ale skuteczne rozwiązania. Wierzymy w hasło „nie ma, że się nie da” – w tej pasji jest metoda! Dlatego Klienci mówią o nas „Ekipa do zadań specjalnych”.

▬▬▬▬▬▬ Lubisz czytać? My lubimy inspirować, więcej na 👇▬▬▬▬▬▬

🌐: https://spicasolutions.pl/inspiracje/
FB: https://www.facebook.com/Spica-Soluti…
IN: https://www.linkedin.com/company/spic…
📃 https://docs.cloudbees.com/
🔥 https://docs.cloudbees.com/plugins

#devops #automatyzacja #cloudbees #jenkins

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Dodaj komentarz

Zadzwoń!