Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis maszyn budowlanych Bydgoszcz Technet

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Serwis maszyn budowlanych Technet znajduje się w Bydgoszczy, firmę prowadzą Jacek Parafinowicz oraz Tomasz Fiedorowicz.

Oferujemy Państwu nasz kompleksowy serwis maszyn budowlanych oraz przemysłowych silników spalinowych. Wykonujemy naprawę większości marek maszyn, które znajdują się na polskim rynku. Zapewniamy drobne naprawy w siedzibie firmy, wykonujemy przeglądy maszyn oraz remonty główne, znajdą Państwo u nas części zamienne.

W sprzedaży posiadamy pompy do wody, pompy do betonu, miksokrety, ubijaki wibracyjne, nagrzewnice, młoty wyburzeniowe, listwy wibracyjne, agregaty prądotwórcze i agregaty hydrauliczne.

Oferujemy narzędzia brukarskie, narzędzia do młotów, przeciski, przecinarki, sprężarki powietrza, silniki spalinowe do maszyn, wiertła i tarcze diamentowe. Sprzedajemy wibratory do betonu, zacieraczki do betonu, walce oraz zagęszczarki.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Więcej znajdą Państwo na stronie: http://www.technet.bydgoszcz.pl/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Dodaj komentarz

Zadzwoń!