Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

#06 Przemysł 4.0 od kuchni, czyli chmurowe rewolucje z perspektywy #GoogleCloud – FlyTalksPo silniku parowym, elektryczności i cyfryzacji przyszedł czas na… technologie chmurowe, przepływ danych oraz sztuczną inteligencję. Jaka historia oraz jakie procesy stoją za pojęciem “Przemysł 4.0”? Jak nowo otwarte centrum danych Google w Warszawie wpłynie na cyfrową rewolucję?
Swoimi doświadczeniami na ten temat podzielił się Jarosław Zarychta – Cloud Business Development Manager w Google.

Szósty odcinek podcastu dostępny jest także na:
▪ Spotify: https://spoti.fi/3gXwpqj
▪ Google Podcasts: https://url.fotc.com/google/flytalks06
▪ Apple Podcasts: https://apple.co/2Puqiy9
▪ Oraz na naszej stronie (wraz z transkrypcją): https://url.fotc.com/flytalks06
_______________
Jako oficjalny Partner Google od 2014 roku wdrażamy Google Cloud Platform w firmach i organizacjach, szkoląc przy tym pracowników z obsługi wszystkich dostępnych w nim funkcjonalności.

Dołącz do naszej grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/googlecloudplatformpolska/

Zajrzyj na naszą stronę i dowiedz się więcej na temat Google Cloud Platform https://fotc.com/pl/google-cloud-platform/

Obserwuj nas w social media:
Facebook https://www.facebook.com/fotcpolska
LinkedIn https://www.linkedin.com/company/fotc-polska/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń