Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

[267] Druk 3D – naprawa rowerka dziecięcego z użyciem części wydrukowanych na drukarce 3DTechnologia druku 3D na dzień dzisiejszy jest w zasięgu niemal każdego, a dostępna w sieci baza wiedzy pozwala na szybkie wejście w temat nawet w przypadku początkujących technicznie osób.
W tym filmie przedstawiam przykładowy sposób na wykorzystanie tej technologii do własnych napraw w przypadku, gdy nie posiadamy dostępu do części zamiennych lub nie dysponujemy innymi metodami naprawczymi. A bohaterem jest rowerek dziecięcy, w którym za pomocą elementów wydrukowanych na drukarce 3D usunąłem usterkę w postaci wytarcia końcówek przednich widełek mocujących koło z osią rowerka.
Niniejszy materiał ma za zadanie przedstawienie przykładowego zastosowania druku 3D i zachęcenie do zainteresowania się tą tematyką.

#diy #majsterkowanie #druk3D

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń