Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

6x Nowa Winda Lift Service z 2018 (w tym jedna zepsuta) UCK, GdańskWitam wszystkich. Przejedziemy się dziś nowymi windami Lift Service, które zostały niedawno dopuszczone do ruchu. Były jeszcze 2 wielkie takie Lift Service, ale niestety były one tylko do przewozu łóżek. Mało tego stała tam jakaś babka i patrzyła czy nikt nie idzie. Co ciekawe te windy mają różne gongi! Następnym razem nagram KONE i może jeszcze jakieś inne ciekawe windy
odkryje. :). Musiałem wstrzymywać nagrywanie bo dużo ludzi tymi windami jeździ i jeszcze przerwałem na dole, bo 5 czy 10 minut na windę trzeba było czekać. Jak otworzą pozostałe budynki, to może będą jakieś inne nowe ciekawe windy. Zapraszam do oglądania

Typy wind: Osobowe
Modernizacje: Nie
Piętra: #1 #2 #3 #4 #5 7 (-1 0 1 2 3 4 5) #6 5 (1 2 3 4 5)
Lata budowy: 2018
Prędkość: 1m/s
Firma montująca windy: Lift Service

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń