Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Bezkonkurencyjny Monster MAX wielofunkcyjny rozdrabniacz leśny noże stałe i obrotowe, wcinka drzewJesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją nowych rozdrabniaczy leśnych oraz bijakowych na wysięgniku do koszenia poboczy, trawy, krzaków, małych drzew, żywopłotów.

Na zdjęciu widzimy wielofunkcyjny rozdrabniacz leśny firmy Germania. Szerokość robocza 2100 mm,
maszyna nowa. Rotor na nożach stałych widiowych plus noże obrotowe.
Każdy nóż jest zabezpieczony osobnym sworzniem (wałkiem), dzięki czemu nie ma trudności z montażem przy wymianie noży.
przy innych wałach ten wałek idzie przez całość przez co naprawy są strasznie drogie gdyż nie ma do tego dojścia.
Dzięki temu że nasze noże są zabezpieczane osobnymi sworzniami możemy zakładać różne noże:
Noże Widia
Noże odkówkowe
Noże z nakładką węglika chromu.

Maszyna posiada obustronny napęd na 4 paski, podwójną osłonę łańcuchów kutych przed wypadaniem pozostałości zrębowych. Regulowana klapa hydrauliczna. Regulowany stelaż do pochylania gałęzi. Możliwość zastosowanie wałka przekaźnika ze sprzęgłem kłowym.
Możliwość wyposażenia w siłownik hydrauliczny kategorii 3.

Zajmujemy się również dorabianiem rotorów (wałów tnących) do wszelkich rozdrabniaczy jak i Mulczerów leśnych (Mulcher, Mulczer, Schlegelmulcher, Kosiarka). Wał może być zamontowany do takich rozdrabniaczy jak Atilla, Fao far, Fae, Ahwi, Maschio, Seppi, Zanon, Bertti, Orkan, Ferri Amazon. Wykonujemy Rotory o wszystkich szerokościach pod zamówienie i życzenia klienta. Do produkcji naszych rotorów wykorzystujemy rury najwyższej jakości, które sprowadzamy z Niemiec. Noże oraz łożyska są 3 razy bardziej wytrzymałe od dostępnych na rynku! Wał został wyważony w naszej firmie. gorąco polecamy!

Zapraszamy na naszą stronę internetową
www.germania.net.pl

W celu składania zamówień zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem
736 908 418

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń