Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Budowa maszyn produkcyjnych Wyszków Omega Robert ZęgotaOmega to firma działająca na rynku od ponad 20 lat. Zajmuje się produkcją spersonalizowanych produktów ze stali kwasoodpornej, aluminium czy stali węglowej (czarnej). Siedziba naszej działalności mieści się w Wyszkowie, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielem działalności jest Robert Zęgota.

Zajmujemy się modernizacją oraz budową maszyn produkcyjnych/przemysłowych i linii technologicznych, wykonaniem i naprawą zbiorników magazynowych, naprawą zbiorników cystern paliwowych z aluminium (posiadamy uprawnienia certyfikujące do wykonywania niniejszych napraw). Oferujemy też wyposażenie stalowe dla pomieszczeń gastronomicznych dostosowane pod indywidualny projekt klienta.

By poznać szczegóły naszej oferty, zachęcamy do odwiedzenia strony: https://www.omega-spaw.pl/. Zapraszamy!

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń