Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Czyszczenie ultradźwiękoweOrmonde oferuje przemysłowe czyszczenie ultradźwiękowe czyli czyszczenie za pomocą ultradźwięków skomplikowanych i delikatnych części urządzeń i maszyn przemysłowych, w tym: wymienników ciepła, zaworów, pomp, silników, chłodnic, inter-coolerów, pierścieni, części rurociągów, filtrów, wirników turbin, podkładek oraz innych cennych elementów maszyn i urządzeń. Świadczymy nasze usługi na terenie Polski (Katowice, Bydgoszcz) Czech i Słowacji. W razie potrzeby zapewniamy serwis na terenie krajów ościennych.
Czyszczenie ultradźwiękowe (ultrasonic cleaning) Polska: Dolnośląskie (Wrocław), kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz i Toruń), lubelskie (Lublin), lubuskie (Gorzów Wielkopolski i Zielona Góra), łódzkie (Łódź), małopolskie (Kraków), mazowieckie (Warszawa), opolskie (Opole), podkarpackie (Rzeszów), podlaskie (Białystok), pomorskie (Gdańsk), śląskie (Katowice), świętokrzyskie (Kielce), warmińsko-mazurskie (Olsztyn), wielkopolskie (Poznań), zachodniopomorskie (Szczecin).

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń