Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Deskowania Koszajec ULMA Construccion Polska S.A.ULMA Construccion Polska S.A. działa jako uznany producent systemów deskowań i rusztowań. Ma na swoim koncie obsługę wielu prestiżowych inwestycji. Należy do hiszpańskiej grupy przemysłowej ULMA, która ma 11 biur na terenie Polski oraz 4 centra logistyczne, w tym w Koszajcu k. Warszawy, Poznaniu, Jaworznie i Gdańsku. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się w Koszajcu.

Oferta obejmuje sprzedaż i wynajem deskowań oraz rusztowań dla wszystkich sektorów budownictwa.
Dostępne są deskowania ścienne, słupowe, wznoszące, stropowe, czy do budowy mostów i tuneli.

W ofercie można znaleźć też systemy podpór oraz wież, a także rusztowania fasadowe, platformy robocze, i konstrukcje przestrzenne. Firma zapewnia też takie systemy zabezpieczeń jak podesty robocze, osłony przeciwwiatrowe, czy siatki bezpieczeństwa.

Pełna oferta: https://www.ulmaconstruction.pl/pl

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń