Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Dźwignice serwis urządzeń dźwignicowych montaż urządzeń dźwignicowych Ruda Śląska Tak-CranesTak-Cranes Sp. z o.o. to firma rodzinna.
Działalność rozpoczęliśmy w 2014 wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte w branży przemysłowej. Zajmujemy się konserwacją i naprawą suwnic przemysłowych, a także sprzedażą części i podzespołów. O suwnicach wiemy wszystko! Nasza siedziba znajduje się w mieście Ruda Śląska.

Pragniemy zaproponować Państwu przygotowanie do badań dozorowych takich maszyn jak: platformy burtowo-załadowcze, systemy hakowe, żurawie,
suwnice, dźwigi budowlane, podnośniki koszowe,
urządzenia dźwigowe wraz z osprzętem.

Ponadto oferujemy serwis, montaż, remonty, konserwację, przeglądy techniczne, wykonywanie pomiarów okresowych ochronnych, szaf sterowniczych czy naprawy i przeglądy urządzeń spawalniczych.

Serdecznie zapraszamy do nas na:
http://www.takcranes.pl/

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń