Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

EBS Ink-Jet Systems Poland – producent przemysłowych drukarek do znakowania wyrobówFirma EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem i sprzedażą wysoko zaawansowanych technicznie przemysłowych drukarek i systemów drukujących typu Ink-Jet oraz materiałów eksploatacyjnych do produkowanych wyrobów.

Urządzenia produkowane są na potrzeby różnych gałęzi przemysłu i usług, gdzie zachodzi konieczność szybkiego znakowania przedmiotów poruszających się np. na taśmach produkcyjnych.

W 2017 roku firma EBS Ink-Jet Systems Poland, jako jedyny polski producent atramentowych drukarek przemysłowych, mając na uwadze jakość obsługi oraz zadowolenie Klientów, zdecydowała się na utworzenie działu sprzedaży oraz serwisu bezpośrednio w swojej siedzibie we Wrocławiu.
Dzięki temu jesteśmy bliżej Klientów, możemy na bieżąco poznawać Państwa potrzeby, sprawnie reagować w przypadku zapytań i wspierać we wszelkich kwestiach serwisowych. Zależy nam na bezpośrednim kontakcie i współtworzeniu rozwiązań, które spełnią Państwa oczekiwania.

Zapraszamy na nasze strony internetowe:

Strona Główna

http://drukarkamobilna.pl

http://ebs-230.com/pl/

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń