Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Ekspres do kawy De'Longhi Eletta Explore – recenzjaCzy warto kupić ekspres do kawy De’Longhi Eletta Explore- oczywiście, że warto! To ekspres, który przygotowuje ponad 40 napojów zimnych i gorących! To ekspres z pojemnikiem na mleko, a konkretnie to nawet dwoma! Ma dwie karafki- jedna do spieniania mleka na zimno a druga do spieniania na gorąco.
W filmie powiem Ci:
-jak czyścić ekspres do kawy,
– jak obsługiwać ekspres,
– jak personalizować kawę.
Jakie napoje przygotowuje ekspres Eletta Explore: Espresso, Kawa, Long, Doppio+, Dzbanek Kawy, Over Ice, Cold Americano, Cappuccino, Latte Macchiato, Cappuccino+, CappuccinoMix, Gorące Mleko, CaffeLatte, Flat White, Cortado, Espresso Macchiato, Cold Cappuccino, Cold Cappuccino Mix, Cold Latte Macchiato, Cold CaffeLatte, Cold Milk, Cold Flat White, Spienione mleko.
Ekspres umożliwia również zrobienie kaw mlecznych z mleka roślinnego: sojowego, migdałowego czy owsianego!
Cenę ekspresu możesz sprawdzić tutaj:
wersja srebrna ECAM450.55.S https://www.ceneo.pl/129534899#crid=532755&pid=16846
wersja ciemno szara ECAM450.55.G https://www.ceneo.pl/129497716#crid=532756&pid=16846

Zapraszam też na:
MOJĄ STRONĘ https://www.paniagd.pl
MÓJ FB https://www.facebook.com/paniagd/
MÓJ INSTAGRAM https://www.instagram.com/pani.agd/

Współpraca/kontakt: bok@paniagd.pl

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń