Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

ELSAM Sprzedaż, serwis i naprawa elektrowciagów, zwalniaków, suwnic, wyłączniki krańcowe śląskieP.U.H. ELSAM – tel.: 608 739 517, Magazyn tel.: 784 930 794 – http://www.elsam-elektrowciagi.pl/
Wraz z rozpoczęciem swojej działalności w 1997 roku, firma „ELSAM” rozpoczęła dystrybuowanie profesjonalnych urządzeń typu elektrowciągi, aparatura dźwignicowa, wciągniki łańcuchowe, części do suwnic oraz elektrowciągów (np. wyłączniki krańcowe, wałki, zblocza etc.).

Naszą główną specjalnością są elektryczne wciągniki łańcuchowe oraz linowe stworzone przez cenionych bułgarskich producentów oraz inne liczące się firmy, oferujące udźwig w zakresie od 125kg do aż 12,5 ton.

W naszej ofercie odnaleźć można także zwalniak elektromagnetyczny bądź elektrohydrauliczny, hamulec szczękowy i elektromagnetyczny oraz różnorodną aparaturę elektryczną.

Świadczymy usługi naprawy elektrowciągów oraz zwalniaków następujących typów: EB, ZE, ZHA, BL, ED.
Tak bogaty asortyment produktów o doskonałych parametrach technicznych i niezawodnych przez wiele lat sprawia, że cieszą się one dużym uznaniem wśród naszych Klientów.

Stawiamy na innowacyjne technologie, które pozwalają na wykonywanie pracy sprawniej i z większą skutecznością, dbając przy tym o jak najlepszy stosunek ceny do jakości.

NASZA OFERTA OBEJMUJE:
– ekektrowciągi linowe
– elektrowciągi łańcuchowe, wciągniki łańcuchowe
– części zamienne do elektrowciagów
– części zamienne do suwnic
– hamulce
– zwalniaki
– aparatura elektryczna
– zapasy magazynowe upłynnienia

KONTAKT:
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe
„ELSAM” Jan Ostafiński
Dąbrówka Starzeńska 129
36-065 Dynów
tel.: 608 739 517
tel/fax: (16) 652 38 11
Magazyn tel.: 784 930 794

e-mail: biuro@elsam-elektrowciagi.pl
http://www.elsam-elektrowciagi.pl/

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Słowa kluczowe:
zwalniak śląskie , zwalniaki śląskie, luzownik śląskie, elektrowciągi śląskie, suwnice śląskie, wyłączniki krańcowe śląskie, części do suwnic śląskie, sprzedaż elektrowciagów śląskie, naprawa elektrowciągów śląskie, serwis elektrowciągów śląskie, części zamienne do suwnic śląskie, serwis zwalniaków śląskie, sprzedaż zwalniaków śląskie, naprawa zwalniaków śląskie, zwalniaki DZEMz śląskie, remont zwalniaka śląskie, różne rodzaje zwalniaków śląskie, elektrowciągi linowe śląskie, elektrowciągi łańcuchowe śląskie, części zamienne do elektrowciągów śląskie,

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń