Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Granitor Royal Catering RCSL 2/15 | Prezentacja Produktu➤ Sprawdź szczegółowy opis produktu oraz jego dostępność w sklepie expondo: https://www.expondo.pl/royal-catering-granitor-2-x-15l-10011023?utm_source=YT_RoyalCatering&utm_medium=Nbl3JmJMha0&utm_campaign=YT_RoyalCatering

Granitor marki Royal Catering to sprzęt do profesjonalnego użytku. Model RCSL 2/15 o atrakcyjnym wyglądzie świetnie prezentuje lodowe i chłodne napoje slush. Sprawdzi się np. w barach z przekąskami, lodziarniach, lokalach przy plaży, food truckach, podczas festynów, pikników, festiwali oraz wszędzie tam, gdzie serwuje się duże ilości soków i granity. Pasuje również do domowej eksploatacji. Maszyna do slushy jest przyjazna w obsłudze i wydajna. Wykonano ją z trwałych i mocnych materiałów, które zdają egzamin w gastronomii.

Jeśli szukasz sprzętu do wydajnego chłodzenia, mrożenia i dozowania napojów slush, wypróbuj prosty w obsłudze granitor Royal Catering! Artykuł z oficjalnego salonu producenta nadaje się do eksploatacji w lokalach z przekąskami, barach przy plaży, mobilnej gastronomii, na imprezach plenerowych i w wielu innych miejscach. Do wykonania modelu RCSL 2/15 posłużyły mocne oraz wytrzymałe materiały, które sprawdzą się w regularnym, codziennym stosowaniu.

– Pojemność 30l – idealna w lodziarniach, barach dla zmotoryzowanych, food truckach itp.;
– 2 zbiorniki – sprzęt pozwala mieszać różne napoje slush w tym samym czasie;
– Autoryzowany serwis w UE – 3 lata gwarancji;
– Wytrzymałość – cykl pracy 8-12h;
– Oszczędność energii – wydajność i niższe koszty.

➤ Poznaj pełną ofertę produktów marki Royal Catering dla gastronomii: https://www.expondo.pl/gastronomia/?utm_source=YT_RoyalCatering&utm_medium=Nbl3JmJMha0&utm_campaign=YT_RoyalCatering

➤ Odkryj darmowe poradniki gastronomiczne dostępne w sekcji Inspiracji: https://www.expondo.pl/inspiracje/gastronomia-pl/?utm_source=YT_RoyalCatering&utm_medium=Nbl3JmJMha0&utm_campaign=YT_RoyalCatering

#RoyalCatering #expondo #Granitor

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń