Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Herz Eron dmuchawa gorącego podczas procesu okleinowania profili okiennychProfesjonalna dmuchawa gorącego powietrza Herz Eron 230V lub 400 V dedykowana do różnych procesów technologicznych:

osuszanie
nagrzewanie
obkurczanie koszulek na butelkach
zdmuchiwanie rosy
obróbka elementów z tworzyw sztucznych
okleinowanie
aktywacja klejów

Urządzenie budowane w dwóch wersjach :
z silnikiem szczotkowym lub silnikiem bez szczotkowym BL

HERZ Polska Sp. z o.o.
02-979 Warszawa
ul. Kostrzyńska 30
Telefony: (022) 842 46 83, (022) 842 85 83
Fax: (022) 842 97 00
E-mail: herz@herz-polska.pl

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń