Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Hydrauliczny podnośnik Ferm TJM1008Hydrauliczny podnośnik Ferm TJM1008 jest propozycją urządzenia do ponoszenia ciężkich przedmiotów o maksymalnym udźwigu 2000kg. Solidna konstrukcja urządzenia dostarczana w przenośnej walizce jest funkcjonalnym rozwiązaniem do łatwego transportu i przechowywania – więcej informacji na temat oferowanego produktu znajdziesz na stronie naszego sklepu http://megaobrabiarki.pl lub u doradcy handlowego pod numerem tel. 77 415 31 82 kom. 660 071 904 , 694 574 960. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 email: sklep@megaobrabiarki.pl

MEGAOBRABIARKI – zaufaj specjalistom!

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń