Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Iteco Imer model IM12090- Podest samojezdny nożycowy elektryczny producenta#mateco #podestyruchome #podnośniki #zwyżki #ładowarki #wózkiwidłowe #platformyrobocze #JLG #Genie #Haulotte #Imer #Matilsa #Manitou #Niftylifty #Dino #DenkaLift #HolandLift #szkoleniaUDT #uprawnieniaUDT #resursy #częścizamiennedopodnośników #sprzedażpodnośnikówużywanych #podnośnikiużywane #sprzedażpodnośnikównowych #kupzwyżkę #kupładowarkę #iapa #accesscompanyoftheyear #workingatheight

KONTAKT:
+48 (32) 32 32 032
info@mateco.pl

Podesty samojezdne nożycowe włoskiego producenta Iteco Imer w ofercie sprzedaży firmy mateco. Zachęcamy do zakupu urządzenia fabrycznie nowego lub używanego pochodzącego z floty mateco.
Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem w Polsce włoskiego producenta podnośników ruchomych firmy IMER Acces wchodzącego w skład IMER Group.
Prowadzimy sprzedaż nowych podnośników IMER, zapewniamy serwis oraz gwarantujemy dostęp do części zamiennych.
Na życzenie możemy przedstawić Państwu korzystną ofertę finansowania w tym ofertę leasingu polskich firm leasingowych bez udziału pośredników i brokerów.

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń