Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Jak napełnić SodaStream ? Nabijanie butli CO2 z przetoczka SodaStream Krok po korku CenaINNA PRZETOCZKA TEST: https://youtu.be/oi3lozSRp7o

👍🏻Chcesz nasz wesprzeć?
Nasz Patronite: https://patronite.pl/AgaiDamian

▶ 🔥 ***GRUPA Facebook *** ▶ 🔥
https://www.facebook.com/groups/1295087927597097
________________________________________________________
Cześć, pokazuje wam jak JA nabijam oryginalną butlę sodastream. U mnie działa. Jeżeli nie jesteście pewni tego co robicie polecam jednak oddać to firmie, która zajmie się tym profesjonalnie. U mnie sposób działa i jestem zadowolony. Jeżeli macie jakieś pytania piszcie komentarze, z chęcią odpowiem 🙂
Robicie to na własną odpowiedzialność, film jest poglądowy i przedstawia moje zmagania z nabijania butli. Nie ponoszę odpowiedzialności za domowe nieprofesjonalne próby napełniania butli.
Cześć,
Dzięki że tu wpadłeś 🙂
Włącz film w 4K, nawet jak nie masz monitora 4K to jakość na pewno się poprawi.
Link do mojej stravy jest w informacjach o kanale.
Zostaw Suba i komentarz. Dopiero uczę się montażu, kanał ma byc swego rodzaju ciekawostką i zapisaniem wspomnień, a konstruktywna krytyka jest zawsze mile widziana.

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń