Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Jak powstają formy wtryskowe w Polsce? [Operator CNC 2.0 #39] #injectionmold #cnc #knowhow #tripSubskrybuj mój kanał 😉
🔔 Kliknij dzwoneczek, aby otrzymywać info o nowościach!
Skontaktuj się ze mną:
📨 kacperdurecki@gmail.com
Instagram: operator_cnc_2_0
FB: Operator CNC 2.0

Siemanko Drodzy Widzowie !

Przedstawiam Wam odcinek z kolejnej wycieczki! Tym razem odwiedziłem wraz z żoną firmę Evitron Sp. z o.o. która zajmuje się produkcją magnesów o osłonie polimerowej.
Są to produkty wytworzone z tworzyw sztucznych ale nie tylko 😉 Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszam do oglądania odcinka. Dzięki uprzejmości Aleksandra możemy nabyć sporą wiedzę na temat tak nietypowych produktów.

Dodatkowo opowiadamy krok po kroku jak produkowane są formy wtryskowe. Pojawi się obróbka skrawaniem jak również elektroerozja 😉

Dziękuję za poświęcony czas !

Pozdro!

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń