Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Jak przyspieszyć REGENERACJE po treninguWielu chce przyspieszyć proces regeneracji po treningu. I nic dziwnego…w końcu każdy chce mieć najlepsze efekty najszybciej jak się da.
Jednak niestety to nie są czasy za wielkiego Arnolda, w których trenowało się ciężko 2 razy dziennie. Nie jest sekretem, że kuracja sterydowa miała tam wielkie znaczenie.

Co ma więc zrobić osoba trenująca naturalnie?
W filmiku na początku zwróciłem uwagę na 3 bardzo ważne filary regeneracji lub też progresu co w tym przypadku jest tym samym. Trening/dieta/sen jeżeli nie zadbamy najpierw o te aspekty to żadne dodatki nam nie pomogą. Problem polega na tym, że trenujący często popełniają błąd przynajmniej w jednym z tych filarów i sięgają po różne polecane ale niekoniecznie działające metody.
Sam kiedyś powtarzałem, że rozciąganie po treningu pomoże w regeneracji i mimo, że może mieć to zastosowanie to nie ma wpływu na szybszą regeneracje i zapobieganie DOMS.
Są jednak pewne rzeczy które mogą nam POMÓC jednak jak powiedziałem wcześniej. Nie mają one znaczenia jeżeli te 3 filary są zaniedbane.
Filmik o dobrym śnie https://youtu.be/qvo4lVcW5UQ

HMS FITNESS http://hms-fitness.pl/

Nie Zapomnij ZA SUBSKRYBOWAĆ! https://www.youtube.com/channel/UC53jELjeKzpG5nWvxQscqTA

DRUGI KANAŁ – Daniel Ortega (motywacja, life style, biznes, porady życiowe) https://www.youtube.com/user/OrtegaFitnessFactory

********************************************************
Tutaj w Alsquad pracujemy razem z Tobą aby osiągnąć Twoje cele! Nikt nie powiedział że będzie łatwo ale dopilnujemy że dojdziesz do swojego celu w najszybszym czasie.
Jeżeli potrzebujesz więcej porad, treningów, planów żywieniowych oraz trenera który Ci pomoże osiągnąć cel, wejdź na stronę http://alsquad.pl/
Nie czekaj, nie przekładaj swoich marzeń i celów na później.
Bądźmy szczerzy…”Później” nigdy nie nadchodzi.

*******************************************************
Znajdź mnie na portalach społecznościowych!
FACEBOOK https://www.facebook.com/danielortegafitness/
INSTAGRAM https://www.instagram.com/daniel_ortega_official/
SNAPCHAT @alsquad.ortega
Strona WWW http://alsquad.pl/

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń