Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Jak samodzielnie zrobić schody z kostki brukowej | od droniarza do brukarzaW końcu takie schody robią zwykli ludzie tacy jak ja czy ty więc dlaczego by nie podjąć wyzwania?
Czekałem na fachowca zbyt długo więc wziąłem sprawy w swoje ręce. Jak widać misja zakończona sukcesem. Kostka brukowa czy płyta tarasowa to nie jest jakaś magia… chcieć to móc. Mam nadzieję że komuś ten filmik będzie pomocny.

Materiały:
Galabeton – Verano
Obrzeża wymiar 10x20x80cm
Podsypka zwykła
Cement standard – proporcja 1 do 3

Zapraszam na mój instagram: @okiem_drona

Muzyka:
Utwór Airport Lounge – Disco Ultralounge autorstwa Kevin MacLeod jest dostępny na licencji Licencja Creative Commons – uznanie autorstwa 4.0. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/

Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100806

Wykonawca: http://incompetech.com/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń