Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Jak skorzystać z Single Window na Platformie Usług Elektronicznych Skarbowo-Celnych? audiodeskrypcjaZ usługi w serwisie Single Window dostępnym na #PUESC mogą korzystać klienci KAS: przedsiębiorcy – importerzy/eksporterzy i ich przedstawiciele, którzy realizują w Polsce odprawy celne towarów.
W serwisie znajdziesz usługi, które pozwolą ci spełnić wymagania dotyczące obowiązku poddania towaru granicznym kontrolom inspekcji, takich jak:
• Inspekcja Rybołówstwa Morskiego oraz Departament Rybołówstwa Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi,
• Państwowa Inspekcja Sanitarna,
• Inspekcja Weterynaryjna,
• Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych,
• Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa.
Wejdź na ➡️ https://www.puesc.gov.pl/, załóż konto i korzystaj z #eUsługiKAS

#screencast

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń