Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Jak tanio naostrzyć tarczę do pilarkiProsty sposób na samodzielne naostrzenie tarczy do pilarki.

Witajcie !

Dzisiaj trochę z innej beczki ,czyli zajmiemy się zapleczem sprzętowym w naszych warsztatach. Często nie ma możliwości aby szybko podrzucić komuś tarczę do naostrzenia gdy odmawia nam już posłuszeństwa. Jest na to prosty patent dzięki któremu nie będziemy musieli polegać w tej kwestii na innych ,czyli… własnoręczne naostrzenie takiej tarczy 🙂
Powiecie że to zbyt złożony proces żeby zrobić to samemu i się z wami zgodzę. Ale teraz pomyślmy raz jeszcze… czy dla majsterkowicza bardzo istotne jest idealne naostrzenie tarczy biorąc pod uwagę wszystkie jej parametry ?
Mój film skupia się raczej na amatorskim podostrzeniu sobie tarczy i tak też proszę ten poradnik traktować.
Wszelkie wątpliwości proszę pisać w komentarzach 🙂

Także kawka ,herbatka w dłoń i poświęćcie parę minut na dzisiejszy film na ten temat 🙂

Po seansie zapraszam na moją stronę na Facebooku !
https://www.facebook.com/MoznaSamemuDIY

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń