Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Jak to jest zrobione – zbiornik procesowy / How it's made – process tankChemat jest producentem wszelkiego rodzaju stalowych zbiorników dla przemysłu. Projektujemy i wykonujemy zbiorniki pod konkretne parametry i wytyczne klienta, co jest rozwiązaniem najbardziej ekonomicznym. Dzięki posiadanym uprawnieniom produkujemy:
– zbiorniki ciśnieniowe
– zbiorniki bezciśnieniowe
– zbiorniki ze stali węglowej i nierdzewnej
– zbiorniki magazynowe i technologiczne

Na życzenie Klienta zbiorniki mogą być wyposażone w mieszadła, czy obrotowe głowice myjące. Wykonujemy zbiorniki wolnostojące, na podporach stalowych oraz z dnem płaskim – na fundamentach betonowych.

Zajmujemy się również wykonywaniem instalacji, naprawą oraz modernizacją zbiorników przeznaczonych na substancje zapalne (np. magazynowe zbiorniki spirytusu). Zbiorniki wyprodukowane prze firmę Chemat mają uznanie typu Głównego Urzędu Miar.

#wielkopolska #konin #chemat #przemysł #industry #technologie #urządzenia #zbiornik #zbiorniki #instalacja #instalacjetechnologiczne #produkcjazbiornika #spawalnictwo #spawanie

👉🏻Poznaj nas
www.popchemat.pl

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń