Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Konferencja poświęcona Platformie e-Zamówienia, cz.1 – Wstęp + panel o komunikacji elektronicznej1. Rozpoczęcie konferencji, Hubert Nowak – Prezes Urzędu Zamówień Publicznych

2. Komunikacja elektroniczna w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego oraz model biznesowy funkcjonowania Platformy e-Zamówienia, Sebastian Szaładziński – Dyrektor Generalny Urzędu Zamówień Publicznych oraz Krzysztof Fijołek – Dyrektor Biura Organizacyjno-Finansowego UZP.

Konferencja UZP poświęcona Platformie e-Zamówienia i udostępnionych na niej funkcjonalnościom została zorganizowana w ramach Projektu „e-Zamówienia – elektroniczne zamówienia publiczne” realizowanego przez Urząd Zamówień Publicznych w partnerstwie z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów współfinansowanego ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś priorytetowa nr 2, „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie nr 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń