Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Konserwacja suwnic wciągników wciągarek podnośników Gdańsk Z.R.U. DarexSpecjalizujemy się w konserwacji, naprawie i serwisie suwnic, wciągników i wciągarek oraz żurawi. Na początku działalności zajmowaliśmy się tylko konserwacją urządzeń dźwignicowych, ale wraz z rozwojem firmy udało nam się rozszerzyć działalność o montaż i naprawę urządzeń dźwignicowych każdego rodzaju. Klienci mogą liczyć z naszej strony na kompleksowe, fachowe doradztwo techniczne. Ponadto zajmujemy się naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi.

Nasza oferta to też naprawa siłowników, suwnic standardowych i technologicznych. Szybko i sprawnie naprawiamy dźwigniki, podnośniki i podesty burtowe, a także żurawie przenośne – HDS. Uzupełnienie oferty stanowi naprawa wózków widłowych, żurawików i suwnic, w tym suwnic: konsolowych, natorowych, jedno- i dwudźwigarowych.

Więcej informacji na: http://darekserwis.pl/

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń