Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Kościół w Dobczycach – naprawa wieży z podnośnika koszowego | EHC Karol ZagajewskiPrzedstawiona realizacja dotyczy przeglądu wieży kościelnej w Dobczycach. By dostać się do trudno dostępnych partii zadaszenia, wykorzystano do tego podnośnik koszowy H-45.

45-metrowa zwyżka koszowa pozwoliła na wykonanie koniecznego przeglądu i naprawy fragmentu wieży kościoła w szybki i komfortowy sposób.

Chcesz przekonać się, jak wygląda przebieg podobnych działań ze wsparciem podnośnika koszowego? Zapraszamy do oglądania.

Więcej szczegółów na temat maszyny znajdziesz tutaj: https://tinylink.net/9hQWc

➡ Parametry zwyżki H-45:
Maksymalna wysokość robocza: 45 m
Maksymalny wysięg boczny: 28 m
Zasięg roboczy poniżej poziomu podłoża: ok. 6 m
Wymiary kosza (rozsuwany): 2,43 – 3,88 x 1,05 x 1,10 m
Udźwig kosza: 600 kg
Obrót wieży: 540°

Wysokość pojazdu: 3,98 m
Szerokość przejazdowa: 2,52 m
Całkowita długość pojazdu: 9,98 m
Ciężar pojazdy: 19 t

Zapoznaj się z całą ofertą podnośników koszowych i żurawi samojezdnych EHC Karol Zagajewski tutaj: https://tinylink.net/qX7n7

https://www.ehc-krakow.pl/

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń