Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Ładowarka teleskopowa Manitou MRT (1840, 2150, 2550, 3050) – Niezastąpiona na budowie! | GRAVIT.plW filmie chcemy przybliżyć Wam ładowarki obrotowe Manitou serii MRT na przykładzie modelu MRT 2150 Privilege+, który w ostatnich latach jest bestsellerem na polskim rynku.

Do obsługi tego typu ładowarek wymagane są uprawnienia 1 WJO, które uprawniają do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych ze zmiennym wysięgiem wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Ładowarki obrotowe MANITOU serii MRT to wszechstronne maszyny przeznaczona do pracy zarówno w budownictwie jak i przemyśle:
– wieżyczka obraca się o 360 stopni, co pozwala na wykonywanie kilku czynności bez konieczności przestawiania maszyny
– 4 wysuwane podpory oraz automatyczne poziomowanie ramy sprawiają, że ładowarka w szybki sposób jest gotowa do pracy
– wszystkie ładowarki MRT posiadają napęd 4×4 oraz możliwość skrętu kół w trzech trybach: skrętne koła przedniej osi, skrętne koła obu osi, układ kraba

Maszyna jest wyjątkowo wszechstronna dzięki specjalistycznym osprzętom, które w prosty sposób możemy podłączyć: widły, wciągarka, wysięgnik czy platforma robocza sprawiają że jedna maszyna zastępuje nam na budowie kilka innych.
Dużym atutem tego modelu jest sterowanie radiowe. Dzięki temu rozwiązaniu możemy pracować maszyną za pomocą pilota w odległości nawet do 100 metrów od ładowarki. Z tym rozwiązaniem operator w razie konieczności jest w stanie sam podczepić ładunek lub z dużą dokładnością podać materiał.

————–
Masz pytania? Chętnie odpowiemy:
Damian Pecio
tel. 505 077 861
damian.pecio@gravit.pl

https://bit.ly/3aBihxA
https://www.gravit.pl/pl/wynajem-ladowarek-teleskopowych-i-osprzetu

————–
Zerknij na nasz profil na Facebook’u https://www.facebook.com/gravitagropolsa

Chcesz obejrzeć więcej naszych filmów – Subskrybuj ➜ https://www.youtube.com/channel/UChhKrrCrEgjyVcebtdg0JEA?view_as=subscriber

Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się na naszym kanale? Powiedz nam o swoich oczekiwaniach – zostaw komentarz lub napisz na adres iza.kacprzak@gravit.pl 🙂

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń