Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Maszyny czyszczące serwis maszyn czyszczących Warszawa Poolmar Włodzimierz NapiórkowskiPoolmar to firma kompleksowo podchodząca do zagadnienia czystości. To warszawskie przedsiębiorstwo od ponad 20 lat zajmuje się dostarczaniem najlepszych środków czyszczących oraz najlepszych urządzeń sprzątających. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo, serwis maszyn oraz atrakcyjne ceny.

W ofercie firmy Włodzimierza Napiórkowskiego znajdują się takie maszyny czyszczące jak centralne odkurzacze przemysłowe. Składają się ze zbiorników na odpady, końcówek ssących i rurociągów.

Inne odkurzacze w ofercie to odkurzacze do liści i odkurzacze piorące. Ponadto klienci mogą zakupić automaty zamiatająco-myjące, myjki samojezdne i zamiatarki przemysłowe. Maszyny dzielą się na samojezdne i pchane przez operatorów.

W ofercie nie brakuje też środków czyszczących do prania dywanów, mycia łazienek i sprzątania innych powierzchni.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie, a więcej znajdą Państwo na stronie internetowej: https://www.poolmar.pl/

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń