Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Maszyny dziewiarskie Textillia-Polska Łódź#MaszynyDziewiarskie cenionych producentów sprzedawane są w firmie Textilia-Polska. Przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę w Łodzi. Funkcjonuje na rynku od niemal stu lat.

Wieloletnia tradycja, nieustanne inwestowanie w rozwój i indywidualne podejście do klienta czynią z firmy Textilia-Polska lidera dystrybucji maszyn przemysłowych dla dziewiarstwa. Firma prowadzi dystrybucję w Polsce oraz na terenie Europy Wschodniej. W ofercie znajdą Państwo maszyny nowe i używane takich producentów jak Stoll czy Universal. Firma udziela sześciomiesięcznej gwarancji na zakupione urządzenia. Klienci zapewniony mają również serwis maszyn. Pracownicy Textilia-Polska zajmują się remontami, regeneracją, czyszczeniem i programowaniem sprzętu.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej http://www.textilia.com/pl/spolka/?lang=pl

#MaszynyStoll #DziewiarskieMaszyny #RemontyMaszynDziewiarskich #NaprawyMaszynDziewiarskich #MaszynyUniversal #dziewiarstwo #krawiectwo #NaprawaSzydełkarek #UżywaneMaszynyDziewiarski

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń