Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Mobilny podnośnik kolumnowy AMI 7.5 TruckPodnośniki jednokolumnowe, mobilne AMI 5,5 – 7,5 TRUCK to dźwigniki przeznaczone do unoszenia pojazdów ciężarowych, autobusów, tramwajów, maszyn rolniczych oraz całych zestawów ciągnik + naczepa/cysterna.

Producent dźwigników proponuje tworzenie zestawów od 4 do 12 kolumn. Zapewnia to znaczną łatwość obsługi różnych pojazdów bez zbędnego blokowania powierzchni warsztatu. Pełna synchronizacja pracy kolumn oraz ich elektryczna regulacja gwarantuje najwyższy standard obsługi pojazdów, ergonomię i bezpieczeństwo pracy. Kolumny posiadają regulowany rozstaw łap – ramion chwytających za koło, co poprawia komfort użytkowania. Dzięki „ekranowi dotykowemu” na kolumnie Master można precyzyjnie sterować wysokością unoszenia. W obsłudze pomaga również bezprzewodowy pilot.

Udźwig kolumn to 5500 kg lub 7500 kg w układzie 4 do 12 kolumn. Ułatwieniem dla obsługi są również dodatkowe akcesoria: – zestawy „elektro-box” – specjalne adaptery dedykowane dla maszyn rolniczych. Urządzenie wykonane jest w bardzo wysokiej jakości przez producenta czeskiego.

Proponowane podnośniki samochodowe dostarczane są do Klientów, a następnie montowane przez naszych serwisantów. Dokładamy wszelkich starań, by udostępniane wyposażenie było kompletne oraz specjalistyczne. Zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dźwigników. Dodatkowo przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i bezpiecznie. Ceny naszego sprzętu są korzystne, dlatego warto w niego zainwestować!

Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Są oni specjalistami od podnośników samochodowych, dzięki czemu będą potrafili doradzić najbardziej korzystne rozwiązania, które sprostają indywidualnym wymaganiom naszych Klientów.

Kontakt:

Tel: 660 413 087 / 662 056 105
Email: biuro@cartec-polska.pl, danielwojtowicz@cartec-polska.pl

Cartec K. Wiśniewski, B. Nowak sp. j.
Produkcja: Wójtowicz Daniel
Wsparcie techniczne: Karol Budnik, Tomasz Garleja

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń