Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Montaż wentylatorów odgrzybianie klimatyzacji serwis urządzeń klimatyzacyjnych Cielcza Izo-WentFirma Izo-Went znajduje się w Cielczy, na terenie województwa wielkopolskiego. Osobą decyzyjną jest Andrzej Szymandera. Posiadamy duże doświadczeniew branży.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi wentylacyjne oraz usługi klimatyzacyjne. Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz firm. Obsługujemy domy mieszkalne, biurowce, obiekty użyteczności publicznej i handlowe oraz hale produkcyjne.

Proponujemy Państwu montaż wentylatorów, montaż centrali oraz montaż izolacji termicznych. Wykonujemy podłączenie klimakonwektorów i montaż nawiewników. Zapewniamy serwis urządzeń klimatyzacyjnych, zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny, wykonujemy także drobne naprawy na miejscu. Oferujemy odgrzybianie klimatyzacji.

Wszelkie powierzone nam zadania wykonujemy terminowo. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem: http://izo-went.pl

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń