Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Montaż wind i urządzeń dźwigowych oraz serwis Marpolift Mariusz Poks Jelenia Góra#MontażWind, serwis i modernizacje wykonuje firma Marpolift. Nasza siedziba znajduje się w Jeleniej Górze na terenie województwa dolnośląskiego. Usługi świadczymy od 2016 roku. Właścicielem jest Mariusz Poks.

Swoim klientom zapewniamy profesjonalne usługi, którymi jest montaż wind i urządzeń dźwigowych, wykonywanie napraw i modernizacji, konserwacja, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasi fachowcy świetnie radzą sobie zarówno z windami tradycyjnymi jak i tymi na najnowocześniejszych systemach. Obsługujemy budynki wielorodzinne, hotele, biurowce, a także obiekty handlowych i przemysłowe. Ponadto zajmujemy się wykonywaniem przeglądów okresowych oraz sprawdzaniem stanu technicznego urządzeń. Działamy sprawnie i dokładnie.

Zapraszamy do kontaktu skorzystania z oferty firmy Marpolift z Jeleniej Góry.

#KonserwacjaWind #NaprawaWind #WindyDlaHoteli #SerwisWind #PrzeglądyWind #PrzeglądyUrządzeńDźwigowych #ModernizacjeWind #ModernizacjeUrządzeńDźwigowych #UrządzeniaDźwigowe

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń