Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Napoje do maszyn vendingowych Lublin Sat-VendW branży działamy od 1999 roku, oferując napoje do maszyn vendingowych. Jesteśmy jedynym w kraju dostawcą produktów do automatów SATRO.

Proponujemy kawy do automatów, w tym: kawy mielone, ziarniste, granulowane, w proszku czy w kaspułkach. Dysponujemy również zupami do automatów, plastikowymi oraz papierowymi kubeczkami, mieszadłami oraz akcesoriami, takimi jak: rurki, złączki czy podajniki.

Zamawiane produkty jesteśmy w stanie dostarczyć w ciągu 24 godzin. Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.sat-vend.pl/

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń