Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Naprawa maszyn do szycia dodatki krawieckie guziki Warszawa Pasmanteria Le BijouxPasmanteria Le Bijoux zlokalizowana jest w centrum Warszawy. Początki naszej działalności sięgają 2007 roku. Zajmujemy się sprzedażą produktów pasmanteryjnych i dodatków krawieckich.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów, takich jak włóczki, taśmy i wstążki, nici do szycia i zdobnicze, igły do szycia i do maszyn, guziki, suwaki, zamki, kleje do tkanin czy szydełka i druty dziewiarskie oraz wiele innych.

Nasza oferta obejmuje również oryginalną biżuterię z filcu. Umożliwiamy zakup filcowych korali, bransoletek czy broszek w różnych kolorach i kształtach. Uzupełnieniem naszej oferty jest sprzedaż oraz naprawa maszyn do szycia. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi.

Zapraszamy: http://pasmanteria.waw.pl/

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń