Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Naprawa pomp Remonty Chrosna Pomp Mirosław ŻelazkoFirma Remonty Pomp, którego właścicielem jest Mirosław Żelazko, ma swoją siedzibę w miejscowości Chrosna, na terenie województwa mazowieckiego. Na rynku działamy od 1995 roku.

Oferta naszej firmy obejmuje: serwis i naprawę pomp. Prowadzimy naprawę oraz serwis dmuchaw, pomp głębinowych, pomp do oczek wodnych, pomp dla poligrafii i pomp hydroforowych.

Poza tym wykonujemy naprawy: pomp próżniowych, silników głębinowych, zestawów do podnoszenia ciśnienia, pomp do maszyn drukarskich, pomp zatapialnych, a także pomp obiegowych.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: http://www.remontypomp.eu/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń