Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Naprawa urządzeń dźwigowych Pomoc techniczna Ostrów Wielkopolski Zakład elektromechaniki dźwigowejNasza Zakład elektromechaniki dźwigowej w Ostrowie Wielkopolskim zajmuje się obsługą urządzeń dźwigowych. Prowadnice połączone z windą ulegają awariom i mogą zatrzymać pracę dźwigu. Z tego powodu oferujemy Państwu remont i konserwację wind.

Przeglądy i konserwacje wind mogą pozwolić na szybkie wykrycie usterki lub przestarzałego sprzętu, który naprawiamy lub wymieniamy i dzięki naszej interwencji winda się nie popsuje. Jeśli jednak dźwig ulegnie awarii, zawsze szybko przybywamy na miejsce i zajmujemy się przywróceniem sprawności urządzenia.

Kompleksowa elektromechanika dźwigowa, którą się zajmujemy, wymaga użycia specjalistycznemu sprzętu. Pomaga on naszym pracownikom w dokładnej i szybkiej pracy.

Wszyscy nasi pracownicy są certyfikowani i posiadają uprawnienia niezbędne do konserwowania dźwigów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Więcej informacji na stronie internetowej:
https://www.pkt.pl/firma/jerzy-nowaczyk-zaklad-elektromechaniki-dzwigowej-120285929

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń