Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Naprawa wind Legnica Serwis Dźwigowy Krzysztof UmińskiZajmujemy się prowadzeniem serwisu wind oraz urządzeń dźwigowych. Właścicielem firmy jest Krzysztof Umiński, a nasza siedziba znajduje się w Legnicy. Posiadamy spore doświadczenie w branży i dokładnie realizujemy zlecenia.

Zatrudniamy w swojej firmie wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają spore doświadczenie i wiedzę branżową. Dzięki temu dokładnie realizujemy wszystkie powierzone nam zlecenia, gdyż Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Nasza oferta to przede wszystkim serwis czy naprawa wszelkiego rodzaju urządzeń dźwigowych, naprawa wind pasażerskich oraz wind towarowych. Podejmujemy się naprawiania sprzętów wielu producentów.

Naszą specjalnością jest serwisowanie urządzeń dźwigowych oraz wind wszystkich producentów, a także wykonywanie ich przeglądów okresowych. Mamy na celu zapewnienie ich odpowiedniego działania w każdej sytuacji.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń