Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Naprawa wind Stargard Star Lift Mirosław LesińskiProwadzimy firmę o nazwie Star Lift. Nasza siedziba znajduje się w Stargardzie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Głównym profilem naszej działalności jest #montaż_wind, a także ich serwis. Posiadamy spore doświadczenie.

Trudnimy się w głównej mierze naprawą wind i dźwigów. Wykonujemy montaż wind, modernizację oraz naprawę. Działamy także jako pogotowie dźwigowe. W ofercie mamy dźwigi szpitalne, dźwigi towarowe i wciągniki ręczne.

Prowadzimy też konserwację oraz serwis wind. Zakładamy także platformy dla niepełnosprawnych i schody ruchome. Poza tym montujemy również wyciągarki. Zamówić u nas można dźwigi z napędem elektrycznym oraz dźwigi z napędem hydraulicznym.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.
http://www.starlift.com.pl/

#naprawa_dźwigów #modernizacja_dźwigów #windy #modernizacja_wind #naprawa_wind #dźwigi #serwis_wind #montaż_wciągarek #montaż_schodów_ruchomych

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń