Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Naprawa wózków przemysłowych Jonkowo AS Serwis Wózki Widłowe Zembek AndrzejJesteśmy firmą, która zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług serwisowania wózków widłowych oraz maszyn budowlanych. Wszystkie usługi wykonujemy nadzwyczaj dokładnie, w czym zdecydowanie pomaga wieloletnie doświadczenie.

Poza wózkami widłowymi zajmujemy się również samochodami osobowymi i maszynami budowlanymi. Możemy naprawiać silniki, układy zawieszenia czy układy hamulcowe oraz wymieniać płyny eksploatacyjne w tychże pojazdach.

Na nasze usługi w zakresie wózków przemysłowych składają się pełna mechanika wózków wszystkich marek, dozór techniczny, przeglądy serwisowe, wymiana części, naprawy wózków paletowych i naprawy układu LPG.

Dodatkowo świadczymy serwis mobilny. Dojeżdżamy do Klientów znajdujących się na terenie całego kraju i świadczymy usługi naprawcze ich maszyn. Korzystamy zawsze z oryginalnych części zamiennych, dokładnie diagnozujemy usterki i sprawnie je eliminujemy.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.
http://www.aswozkiwidlowe.pl/

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń