Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Naprawy ciągników ursus naprawy silników pompy hydrauliczne PniewyZakład naprawczy mechanizacji rolnictwa powstał w 1984 roku w Pniewach, w województwie wielkopolskim. Należy do Jana Kucharskiego. Specjalizujemy się w naprawach maszyn rolniczych. Do naszego warsztatu od wielu lat trafiają ciągniki i kombajny wielu producentów.

Dzięki swojej odpowiedzialnej pracy i wiedzy udało nam się naprawić usterki w setkach pojazdów i urządzeń. Rozbudowanie parku maszynowego i zakup nowych narzędzi, przyczynił się do podwyższenia standardów naszej pracy. Na ten moment dysponujemy warsztatem o bardzo dużej powierzchni, wieloma specjalistycznymi maszynami, Stacją Kontroli Pojazdów i własnym laboratorium.

Naprawiamy silniki, pompy hydrauliczne, sprężarki, turbosprężarki, podnośniki ciągnikowe, siłowniki hydrauliczne, rozdzielacze hydrauliczne, kompresory wozów asenizacyjnych i wiele innych.

Zapraszamy do współpracy z Zakładem naprawczym mechanizacji rolnictwa w Pniewach.

Więcej informacji na stronie:

Strona głównaPobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń