Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

NAVAL HYDRAULICS nowa marka na rynku urządzeń pokładowychSpółka NAVHYD skupia osoby pracujące w branży hydrauliki siłowej od co najmniej 10 lat. Początkowo zarówno żurawie pokładowe jak i te dla zastosowań lądowych były dystrybuowane pod jednym logo, lecz ze względu na dynamiczny rozwój przemysłu stoczniowego oraz ilość zapytań, a także ich różnorodność została podjęta decyzja o wydzieleniu marki, która zajmie się tylko zaopatrywaniem stoczni i armatorów w urządzenia pokładowe. Tak też powstała marka NAVAL HYDRAULICS.

– W związku z dynamicznym rozwojem Naszej spółki podjęliśmy decyzje o znalezieniu dostawców, którzy mogą zaoferować Naszym klientom pełne spektrum produkowanych przez siebie urządzeń. W zakresie żurawi / dźwigów pokładowych Nasz wybór padł na włoskiego producenta HEILA, oferującego żurawie pokładowe w każdej odmianie konstrukcyjnej. Drugim Naszym dostawcą jest hiszpańska IBERCISA, która produkuje wszelkiego typu wciągarki pokładowe dla jednostek pływających.

W ofercie firmy znajdziecie Państwo:

– żurawie pokładowe: teleskopowe/łamane/ składane, teleskopowe/łamane, teleskopowe, ze stałym ramieniem/łamane, ze stałym ramieniem podnoszącym

– wciągarki kotwiczne, holownicze, dla rybołówstwa, dla jednostek badawczych i pojazdów ROV, kombinowane i inne

– elementy układów hydrauliki siłowej: pompy hydrauliczne, silniki hydrauliczne, rozdzielacze, agregaty hydrauliczne HPU

Firma posiada mocno rozwinięte zaplecze techniczne, dzięki czemu gwarantuje wsparcie dla klientów podczas montażu, testowania i kalibracji urządzeń, a także przy przekazaniu ich użytkownikowi i szkoleniu załogi z ich obsługi.

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń