Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Noże przemysłowe obróbka cnc Zgierz Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe 2M SerwisPrzedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe 2M Serwis znajduje się w miejscowości Zgierz, na terenie województwa łódzkiego. Właścicielem firmy jest Michał Piekut. Świadczymy kompleksowe usługi ostrzenia noży przemysłowych.

Zakres naszych usług obejmuje: obróbka maszynami CNC, obróbka kół łańcuchowych, serwis ostrzenia, sprzedaż noży przemysłowych. Zajmujemy się ostrzeniem noży przemysłowych krążkowych, płaskich, tarczowych, dolnych, do maszyn, do rębaka, do cięcia gąbki, do cięcia gumy.

Gwarantujemy usługi najwyższej jakości. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo. Wykazujemy się terminowością.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową:http://www.2mserwis.pl/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń