Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Obróbka skrawaniem Wilkowice HER-BUD Marcin HernasHER-BUD to firma, którą założyliśmy w 2005 roku na terenie Wilkowic, w województwie śląskim. Właścicielem działalności jest Marcin Hernas. Do naszych głównych usług należy obróbka skrawaniem. Na podstawie dostarczonej nam dokumentacji produkujemy detale małogabarytowe, głównie dla branży przemysłu motoryzacyjnego oraz usług rzemieślniczych. Nasz zakład jest wyposażony w technologie automatyki tokarskiej, co przekłada się na wysoką powtarzalność i precyzję podczas produkcji każdej serii.

W naszej ofercie znajduje się wiercenie detali w średnicach do 25 mm i długościach do 150 mm. Zajmujemy się także gwintowaniem gwintów zewnętrznych i wewnętrznych detali o średnicach M4 do M12. Wykonujemy obróbkę stali nierdzewnej, konstruktywnej i automatowej, a także miedzi, mosiądzu, aluminium i tworzyw sztucznych.

Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia. Zapraszamy do kontaktu – firma HER-BUD w Wilkowicach.
http://www.her-bud.eu

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń