Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Okiem drukarza: HP Indigo 12000Tomek, drukarz cyfrowy opowiada szczegółowo o budowie nowej maszyny HP Indigo 12 000 z parku maszynowego drukarni internetowej ViperPrint z Częstochowy.
Materiał „Okiem drukarza” ma przybliżyć Wam, jak działamy i z jakiego sprzętu korzystamy. Pomyśleliśmy, że nikt nie zrobi tego lepiej, niż nasi wieloletni pracownicy. To oni najlepiej znają maszyny, na których pracują. Oprócz naszego parku maszynowego, chcemy więc przy okazji pokazać właśnie ich sylwetki, to jak wygląda ich praca na co dzień.
Na pierwszy ogień prezentujemy z bliska HP Indigo 12000, nasz najnowszy zakup. Jej instalacja miała miejsce w ubiegłym roku. Operatorem tej maszyny jest Tomek, nasz doświadczony drukarz cyfrowy. Na maszynach HP drukuje już od 8 lat, a zaczynał od maszyny HP Indigo 5600. Jeśli jesteście ciekawi jego opinii na temat maszyny – obejrzyjcie film.
Z filmu dowiecie się między innymi
Jak wyglada bid?
Jak odbywa się proces druku w maszynie HP Indigo?
Jakie są różnice między maszyną z IV serii, a poprzednimi seriami
Co to jest tank?
Ile zespołów farbowych posiada maszyna

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń