Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Palety drewniane Częstochowa PalexProwadzimy firmę o nazwie Palex. Nasza siedziba znajduje się w Częstochowie, w województwie śląskim. Skupujemy oraz sprzedajemy #palety różnego rodzaju. Właścicielką działalności jest Elżbieta Pala.

Nasza oferta obejmuje skup i sprzedaż palet drewnianych i plastikowych, europalet, nadstawek paletowych, gitterboxów, czy zbiorników 1000 l. Sprzedajemy palety w różnych, także niestandardowych wymiarach.

Odpowiednie zaplecze techniczne i magazynowe pozwala nam na realizację nawet dużych zleceń. Zajmujemy się też transportem palet organizując ich załadunek z użyciem wózków widłowych. Proponujemy również usługi naprawy palet.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.
http://www.palex-palety.pl/

#sprzedaż_palet_drewnianych #palety_plastikowe #palety_drewniane #transport_palet #sprzedaż_palet #załadunek_palet

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń