Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Panowie do późna układali włókno szklane na poszerzeniach! #Klimek_vs_DudaOglądaj „Klimek kontra Duda” w niedzielę o 14:45 w TVN Turbo oraz Player.pl:https://player.pl/playerplus/programy-online/klimek-kontra-duda-odcinki,17821/odcinek-6,S03E06,175932
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsS…
Adam pomoże Tomkowi przy wykańczaniu kabiny pick-upa, a po powrocie z Jabłonny rozpocznie przymierzanie silnika do nadwozia i ramy, do której w międzyczasie trafiło tylne zawieszenie ze Stanów – niezbędne okaże się wycinanie ściany grodziowej na skrzynię biegów. Mechanik z Wołomina znajdzie też odpowiedni bak, przymierzy obszytą kanapę oraz nowe zegary do wnętrza, a następnie zabierze ramę do piaskowania i malowania proszkowego.
Grzesiek wraz z Damianem do późnej nocy będą precyzyjnie układać warstwy włókna szklanego, by wykonać formy do poszerzenia Cobry – po ich wyschnięciu zbudują nowe błotniki i nadkola, które po wycięciu starych elementów trafią do modernizowanego nadwozia. Po przymiarkach amortyzatorów do ramy oraz pomalowaniu jej farbą do ocynku i metalu mechanik z Ryglic wykona telefon do Adama, by ustalić warunki zawieszenia broni na czas koronawirusa.

#tvnturbo #klimek #duda

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń