Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Pierwszy pojazd elektryczny na świecieWielu Polaków pamięta dumę PRL’u – wielkie zakłady produkcyjne jak Fabryka Samochodów Osobowych czy Polskie Zakłady Lotnicze. Właśnie z takiego miejsca pochodzi bohater tego odcinka – popularny i wszystkim dobrze znany pojazd – melex. Osoby chętnie wracające myślami do lat 70’tych i 80’tych XX wieku nazywają często te pojazdy prawdziwą ikoną wśród polskich wynalazków. Oczywiście, można powiedzieć, że Melex to po prostu jeden z projektów pragmatycznej myśli technologicznej. Jednak czy takie stwierdzenie wystarczy, żeby oddać wyjątkowość tego wynalazku, który znają i uwielbiają miliony ludzi? Cytując klasyka – nic bardziej mylnego!
———————————–
🔔 Zasubskrybuj nasz kanał!

💡 Wejdź do świata Platformy Nauki!
https://platformanauki.pl/

🧩 Obserwuj Platformę Nauki na:
Facebook: https://www.facebook.com/Platforma-Nauki-106625977920472/
Instagram: https://www.instagram.com/platforma_nauki/

———————————–
Platforma Nauki jest finansowana w ramach umowy nr SONP/SN/466713/2020 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność w ramach Społecznej Odpowiedzialności Nauki.

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń