Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Pistolet do kleju FERM FLK-16Pistolet przeznaczony jest do szerokiej gamy zastosowań. Umożliwia estetyczne wykończenie, bez konieczności używania gwoździ, wkrętarki, czy zszywacza. Znajduje swoje zastosowania w wielu dziedzinach, ale warto mieć go również pod ręką w domu do drobnych napraw. Przecież większość z nich możemy wykonać we własnym zakresie oszczędzając czas i pieniądze….
Pistoletowy podajnik kleju znakomity jest do: tworzyw sztucznych, drewna, tkanin, ceramiki i wielu innych. Klej z nabojów jest szybkoschnący, odporny na wodę i detergenty.
Łatwa obsługa, oraz funkcjonalność znacznie usprawniają pracę. Czas nagrzewania urządzenia to tylko 30 sekund.
Masz pytania odnośnie pistoletu do kleju FERM? Nie wiesz jaki model wybrać? Skontaktuj się z nami. Wejdź na stronę sklepu Mega Maszyny http://www.megamaszyny.com.pl lub zapytaj o szczegóły naszych doradców technicznych. Zapraszamy do kontaktu 801 007 391; 77 411 10 91

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń