Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Plagi i epidemie. Historia zarazyW 1348 roku epidemia dżumy pustoszy północną Italię, rozlewa się na większość Europy powodując największą apokalipsę w dziejach kontynentu. „Czarna Śmierć” dziesiątkuje miasta średniowiecznej Europy, powoduje długotrwałe i nie zawsze negatywne konsekwencje społeczne i gospodarcze, ale… nie dociera do ziem Królestwa Polskiego. Kiedy największa i najbardziej przerażająca epidemia dżumy tak naprawdę po raz pierwszy pojawiła się nad Wisłą i jak później w XVIII i XIX wieku radziliśmy sobie z największymi plagami w polskich miastach? Dlaczego grypa hiszpanka była „hiszpanką” i skąd faktycznie przyszła do Polski?

W „Innych historiach Polski” Cezary Korycki wraz z profesorem Michałem Kopczyńskim będą rozmawiać o epidemiach w naszych dziejach.

Rozdziały:
00:00 Intro
00:45 Zaraza, która zmieniła Europę
17:28 Cholera – koszmar XIX-wiecznych miast
32:29 W sidłach Hiszpanki

Podcastu Muzeum Historii Polski wysłuchasz na YouTube, Spotify, Google Podcasts, Audiotece, a także na innych platformach podcastowych. Zapraszamy do subskrypcji naszych profili.

Znajdziesz nas na:
Facebooku https://www.facebook.com/MuzeumHistoriiPolski/
Instagramie https://www.instagram.com/muzeumhistoriipolski/
Stronie internetowej http://muzhp.pl/​

#podcast #podcasthistoryczny #historia #pandemia #epidemia #MuzeumHistoriiPolski

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń